Lekarze Krosno

lekarz Tomasz Warchałowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

Do doktora chodzę od ok. 4 lat. Obecnie prowadzi moją ciążę. Godny polecenia lekarz. Każdej pacjentce poświęca dużo czasu, wszystko tłumaczy co robi i po co. Co prawda odbija się to na czasie, bo przedłużające się wizyty opóźniają kolejne pacjentki, ale cała reszta jest OK. Jak wyżej napisałam, do dr Warchałowskiego chodzę od kilku lat, obecnie prowadzi moją ciążę, wszystkie badania USG b. dobrze wytłumaczone.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marta Niemczyk

Rehabilitant, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu
ulica Staszica 3
38-400 Krosno

Polecam Panią doktor, miła rzeczowa. Odpowie na każde pytani które nurtuje pacjenta. Mało teraz takich lekarzy. Naprawde polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jerzy Śmiałek

Internista, Lekarz rodzinny

Jasna 40
38-400 Krosno

Lekarz na piątkę , lekarz z powołania . Pomaga w każdej sytuacji , jest wspaniały. Mam do lekarza ogromne zaufanie . Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Szepelak

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Nabawiłem się w wieku 57 lat krzuścca (kokluszu). Ten lekarz, mimo iż nie miałem skierowania do poradni chorób zakaźnych, nie tylko przyjął mnie i żonę, ale z własnej inicjatywy zadzwonił do naszego lekarza rodzinnego (który oczywiście kokluszu u nas nie rozpoznał), aby ten wystawił nam w trybie natychmiastowym skierowania na badania. Ta niby normalna, życzliwa troska o chorego zaskoczyła mnie tak bardzo, że nie tylko bardzo dobrze świadczy ona o ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Ewa Zięba-Rydzyk

Psychiatra

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Bardo dobry lekarz. Kompetenta jak najbardziej i posiada dużo empatii.Była moim prowadzącym lekarzem w Instytucie Zdrowia w Wysowej Zdrój i bardzo sobie chwalę i polecam.

lekarz Piotr Kusak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Olgierd Czeszyk

Wieniawskiego 5/8
38-400 Krosno

Super lekarz, super podejście do pacjenta. Duża wiedza i kompetencje. Zawsze stara się pomóc. Jak najbardziej polecam.

mgr Judyta Sołtysik

Psycholog, Psychoterapeuta

Praktyka psychologiczna okolice Krosno
Krosno

Pani Judyta jest świetnym specjalistą, korzystałem z jej usług przez kilka miesięcy i za każdym razem byłem zadowolony z wizyty, jestem jej wdzięczny za pomoc. Szczerze polecam : )
Opinia dodana przez: Mateusz

Jan Grzesik

Protetyk, Stomatolog

ulica Paderewskiego 5
38-400 Krosno

Kompetentny lekarza, który swoją rzetelnością, profesonalizmem, wyrozumiałością i cierpliwością skłonił mnie do regularnych wizyt i w ten sposób dbanie o stan uzębienia. Chciałam zauważyć, że panicznie boję się wizyt na fotelu dentystycznym, jednak Pan dr Grzesik swoim, może troszkę surowym, spojrzeniem sprowadza mnie na ziemię a wychodząc z gabinetu czuję się jak w niebie i jestem z siebie dumna, że wytrzymałam do końca:)POLECAM wszystkim wrażliwym na ból i widok narzędzi ...
Dziecko bardzo mi chorowało. Znajomi polecili mi DR Stachowicza, ich rodzice też z nimi do niego chodzili. Oni również ze swoją córeczką tam chodzą. Nam zachorował syn.byliśmy zapisani do innego lekarza rodzinnego, jednak zostaliśmy pomimo tego przyjęci. Diagnoza trafna pomimo, że poprzedni lekarz podejrzewał inną chorobę. Dopiero po wizycie u DR Stachowicza dziecko odzyskało zdrowie. Bez wahania przepisaliśmy do niego dziecko.

lek. dent. Anna Machowska

ul. Niepodległości 30
38-400 Krosno

Pani Anna Machowska to profesjonalista w każdym calu, zarówno w leczeniu jak i podejściu do pacjenta. Pani doktor to prawdziwa „perełka” wśród krośnieńskich lekarzy, którym tak często brakuje taktu i zrozumienia dla pacjenta. Polecam Wszystkim, którzy cenią sobie fachowość i kulturę. Pani Anna to wspaniała profesjonalistka i cudowny człowiek. JEJ OPTYMIZM I POGODA DUCHA TAK NASTRAJAJĄ PACJENTA, ŻE JUŻ PRZED ZABIEGIEM CZŁOWIEK CZUJE SIĘ DUŻO LEPIEJ I ZAPOMINA O BÓLU. ...

lekarz Andrzej Sawicki

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Wspaniały bezinteresowny Lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta, przeprowadza różne badania jeśli trzeba, tłumaczy i odpowie na każde pytanie. Zaangażowany w proces leczenia. Co ważne widzi w pacjencie człowieka, poświęca czas, bardzo uprzejmy, konkretny i miły Lekarz. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Krzysztofn

dr n. med. Daniel Pyrka

Gabinet dr n. med. Daniel Pyrka
Bohaterów Westerplatte 18a
Krosno

Pragnę podziękować dr. n.m.Daniel Pyrka za pomyślnie przeprowadzoną operację tj. wstawienie implantów kręgosłupa. Kompetentny z wielkim sercem, wiedzą zaangażowaniem do pacjenta , złote ręce polecam pacjent Adam Radaczyński
Opinia dodana przez: Adam Radaczyński

lekarz Maria Paradysz-Zwolińska

Podwale 8
38-400 Krosno

Dobry lekarz, fachowiec, uprzejma i mila. Jestem bardzo zadowolny z wizyty, z porady i leczenia Poleczm

lekarz Paweł Bargieł

ul. Adama Mickiewicza 18/20
38-400 Krosno

Najprawdopodobniej dzięki Doktorowi mogę się cieszyć tym, że moja ukochana żona jest ze mną. Bardzo mu za to dziekuję!
{'id': 6489, 'name': u'Krosno'} Neurologopeda
                                       mgr Justyna Zajdel-Rapa

mgr Justyna Zajdel-Rapa

Neurologopeda, Logopeda

"Na językach" Nowoczesna Logopedia
ul. Naftowa 10/26
38-400 Krosno

Szczerze polecam Panią Justynę jako profesjonalną Panią logopedę, bardzo mocno zaangażowaną w swoją pracę! Ma ona świetny kontakt z dziećmi - mój 3-letni synek polubił ją już na pierwszych zajęciach i zawsze z radością oczekuje jej przyjazdu; ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie się ze mną dzieli i z każdych zajęć wynoszę jakieś konkretne wskazówki do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu; udostępnia zawsze różne ciekawe i pomocne materiały; przeprowadza ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jadwiga Gierad-Pietrzkiewicz

ulica Krakowska 310
38-400 Krosno

polecam wszytkim Pania Dr Jadwige Gierad Pietrzkiewicz jest bardzo dobrym lekarzem z wysokim doswiadczeniem i kazdemu poswieca bardzo duzo czasu
Opinia dodana przez: paulina

lekarz Anita Kortylewska-Łysikowska

ulica Wojska Polskiego 15
38-400 Krosno

Konkretne, profesjonalne serdeczne i miłe podejście do pacjenta w starszym wieku. Pani Doktor naprawdę warta polecenia! :) Nie sposób nie wspomnieć również o Pani pielęgniarce asystującej Pani Doktor. Pełne zaangażowanie i ciepłe miłe podejście:)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Łukasz Koźba

ulica Hetmana Stanisława Żółkiewiskiego 29
38-400 Krosno

Bardzo dobry i kompetentny lekarz pomimo, że młody. Ma świetne podejście do pacjenta :) Gorąco polecam

lekarz Jan Hejnar

Krosno

Lekarz starej daty (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), kompetentny i bardzo uprzejmy.